Střední škola, základní škola a mateřská škola Kraslice, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Čtvrtek 21.3.2019
Nepřítomné třídy12345678910
1.Abesbesbes
1.NSprojprojprojprojprojproj
3.Bprojprojprojproj
3.NSspojspojspojspojspojspoj
4.Aprojprojprojproj
6.Borgorg
8.Aorg
8.Borg
9.Aorg
Nepřítomní učitelé12345678910
Bříza Libor(PN)-HO--HO-HOHO--
Břízová Eva(PedD)SPPLTR-..-----
Čermáková Alena(PedD)----
Kavková Šárka(PedD)--RTPY
Kyselová Iva(SlC)-VY........----
Pečenková Anna(PedD)......
Sokolová Iva(PedD)........
Donoval František(PedD)......-....
Janečková Jarmila(PedD)---
Zykmundová Lucie Viktorie(PedD)----
Změny v rozvrzích učitelů:
Bladská Monika6. hododpadáVO8.B
Břízová Eva1.-10. hod Obecný pedagogický dozor
Čermáková Alena1.-4. hod Obecný pedagogický dozor
Hofman Petr2. hodsupl. (BI PN)ZEM8.B(214)přespočetná hod.
5. hodsupl. (BI PN)TV7.B (Chl)+(BAZ)přespočetná hod.
7. hodsupl. (BI PN)SZE7.B (I6AB)+(212)přespočetná hod.
8. hodsupl. (BI PN)SZE7.B (I6AB)+(212)přespočetná hod.
před 1., 2., 4., 5., 6., 7. hod dohled 2. stupeň přízemí
Kavková Šárka1.-4. hod Obecný pedagogický dozor
Pečenková Anna2.-4. hod Obecný pedagogický dozor
Polanová Blanka2. hodsupl. (BZ PedD)MAA3.A(103)za odpadlou
Pytlová Martina4. hodsupl. (KV PedD)CJS3.A(103)za odpadlou
6. hododpadáMEV9.A
Růtová Claudie3. hodsupl. (KV PedD)CJS5.A(101)dozor
8. hododpadáVZ8.A
Sokolová Iva2.-5. hod Obecný pedagogický dozor
Špringsová Lucie1. hodsupl. (BZ PedD)CJL3.A(103)za odpadlou
1. hododpadáCJS4.A
Trnková Jana2. hododpadáTV4.A
3. hodsupl. (BZ PedD)AJ3.A(103)za odpadlou
3. hododpadáCJL4.A
4. hododpadáMAA4.A
Vyletová Štěpánka2. hodsupl. (KY SlC)MAA7.B(212)za odpadlou
Donoval František1.-6. hod Obecný pedagogický dozor
Janečková Jarmila2.-4. hod Obecný pedagogický dozor
Zykmundová Lucie Viktorie2.-5. hod Obecný pedagogický dozor
Změny v rozvrzích tříd:
1.A2.-4. hod beseda
1.NS1.-6. hod projekt
3.A1. hodCJL(103)suplujeŠpringsová Lucie(BZ)
2. hodMAA(103)suplujePolanová Blanka(BZ)
3. hodAJ(103)suplujeTrnková Jana(BZ)
4. hodCJS(103)suplujePytlová Martina(KV)
5. hodCJLodpadá(BZ)
3.B2.-5. hod projekt
3.NS1.-6. hod třída spojena
4.A1.-4. hod projekt
5.A3. hodCJS(101)suplujeRůtová Claudie(KV)
6.A5. hodMAAodpadá(KY)
6. hodFYZodpadá(KY)
6.B3.-4. hod organizační důvody
7.A5. hodTVChl(BAZ)suplujeHofman Petr(BI)
7. hodSZEI6AB(212)suplujeHofman Petr(BI)
8. hodSZEI6AB(212)suplujeHofman Petr(BI)
7.B2. hodMAA(212)suplujeVyletová Štěpánka(KY)
5. hodTVChl(BAZ)suplujeHofman Petr(BI)
7. hodSZEI6AB(212)suplujeHofman Petr(BI)
8. hodSZEI6AB(212)suplujeHofman Petr(BI)
8.A8. hod organizační důvody
8.B2. hodZEM(214)suplujeHofman Petr(BI)
6. hod organizační důvody
9.A6. hod organizační důvody

Florbal - 1. stupeň/chlapci - okresní kolo: Holeš, Svatoš, Jožko, Pouzar, Mikle, Kondrys, Langhammer, Levý. 1.A. Pasování na čtenáře v Městské knihovně Kraslice. Změny v rozvrhu: 3.A - vyučování bude ukončeno v 11:40 hod., 6.A - vyučování bude ukončeno v 11:40 hod., 6.B - 3. a 4. hodina - VV/M. Kyselová, vyučování bude ukončeno v 11:40 hod., 8.A - vyučování bude ukončeno ve 14:30 hod. (hodina VZ byla odučena 20.3.2019), 8.B - vyučování bude ukončeno ve 12:35 hod. (hodina VO byla odučena 20.3.2019), 9.A - vyučování bude ukončeno ve 12:35 hod. (hodina MEV byla odučena 20.3.2019), 3.NS - hodiny ODV spojí s 3.SM J. Krekl.