Střední škola, základní škola a mateřská škola Kraslice, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Úterý 19.11.2019
Nepřítomné třídy12345678910
3.NSspoj
3.SMspoj
8.Borg
Nepřítomní učitelé12345678910
Krsička Zdeněk(PN)-BO----BOBOBO-
Kyselová Iva(SlC)CAPOPO-LH-....--
Petrová Zdena(PN)..-VL-BA..----
Změny v rozvrzích učitelů:
Vopička Jaroslavpřed 2. hod dohled 2.stupeň 2. patro
Poledňáková Pavlína2. hodspojeno (KY SlC)CJL7.B (Dív)(221)
3. hodspojeno (KY SlC)CJL7.B (Chl)(221)
Bladská Monika5. hodsupl. (PT PN)ON1.NS+(211)přespočetná hod.
Boháč Jan2. hodsupl. (KS PN)IKT3.SM+(VYP)přespočetná hod.
7. hodsupl. (KS PN)MAA3.SM+(VYP)přespočetná hod.
8. hodsupl. (KS PN)IKT1.NS+(VYP)přespočetná hod.
9. hodsupl. (KS PN)IKT1.NS+(VYP)přespočetná hod.
Čapková Aneta1. hodsupl. (KY SlC)ZEM8.B(212)za odpadlou
6. hododpadáZEM8.B
Luhovská Natálie5. hodsupl. (KY SlC)VZ9.A(223)přespočetná hod.
Vlčková Hana3. hodsupl. (PT PN)SJ8.B (I6AB)+(212)přespočetná hod.
Změny v rozvrzích tříd:
1.NS5. hodON(211)suplujeBladská Monika(PT)
8. hodIKT(VYP)suplujeBoháč Jan(KS)
9. hodIKT(VYP)suplujeBoháč Jan(KS)
1.SM5. hodON(211)suplujeBladská Monika(PT)
8. hodIKT(VYP)suplujeBoháč Jan(KS)
9. hodIKT(VYP)suplujeBoháč Jan(KS)
1.VT5. hodON(211)suplujeBladská Monika(PT)
3.NS2. hodIKT(VYP)suplujeBoháč Jan(KS)
7. hodMAA(VYP)suplujeBoháč Jan(KS)
1. hod třída spojena
3.SM2. hodIKT(VYP)suplujeBoháč Jan(KS)
7. hodMAA(VYP)suplujeBoháč Jan(KS)
1. hod třída spojena
5.A7. hodLOnLOnodpadá(KY)
8. hodLOnLOnodpadá(KY)
6.B7. hodLOnLOnodpadá(KY)
8. hodLOnLOnodpadá(KY)
7.A6. hodDEJodpadá(PT)
7. hodLOnLOnodpadá(KY)
8. hodLOnLOnodpadá(KY)
7.B2. hodCJLDív(221)spojíPoledňáková Pavlína(KY)
3. hodCJLChl(221)spojíPoledňáková Pavlína(KY)
7. hodLOnLOnodpadá(KY)
8. hodLOnLOnodpadá(KY)
8.A3. hodSJI6AB(212)suplujeVlčková Hana(PT)
8.B1. hodZEM(212)suplujeČapková Aneta(KY)
3. hodSJI6AB(212)suplujeVlčková Hana(PT)
6. hod organizační důvody
9.A5. hodVZ(223)suplujeLuhovská Natálie(KY)

V MŠ proběhne beseda o zvířátkách. Změny v rozvrhu: 7.A - vyučování bude ukončeno ve 12:35 hod., 7.B - 2. a 3. hodinu spojí P. Poledňáková (CJL), 8.B - 1. hodina - ZEM/A. Čapková, vyučování bude ukončeno ve 12:35 hod., 3.NS, 3.VT - 1. hodina bude spojena s 1.VT (NJ/M. Bladská). Odpadnou hodiny LON.